Strona główna1 » Formy płatności
Kategorie
Kontakt
 • Sklep Internetowy GadgetPoint.pl
  ul. Stary Kisielin-Pionierów Lub. 70A
  66-002 Zielona Góra
  REGON: 080030993
  NIP: 9730595140
 • E-mail:sklep@GadgetPoint.pl
 • Telefon88 22 00 444 lub 799 881 888
 • Godziny działania sklepupn-pt 8.00 - 16.00
Mapa dojazdu
E-płatności realizuje:
 • Dotpay

Formy płatności

altPrzelew tradycyjny na konto bankowe - Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Wpłat należy dokonywać na konto
 
Santander Bank  26 1910 1048 2408 0002 5429 0001

 
altPłatności elektroniczne dotpay - Dotpay jest niekwestionowanym liderem technologicznym na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie płatności przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet. Dzięki dotpay zapłacisz u nas nie tylko standardowymi metodami płatności, ale też innowacyjnymi, takimi jak np. gotówką w kasie osiedlowego sklepiku. Poniżej przedstawiamy kilka z nich


altPłatności przy użyciu kart płatniczych są najbardziej znaną formą płatności w skali świata. Wygodne i szybkie dla kupującego. Wystarczy podanie danych karty płatniczej i zatwierdzenie płatności.Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Pozwala akceptować płatności kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo takich transakcji.

alt

Najpopularniejszą formą płatności internetowych w Polsce są przelewy elektroniczne – praktycznie każda osoba posiada bankowość elektroniczną. Wśród nich znajdują się w pełni automatyczne szybkie e-transfery, półautomatyczne e-przelewy. Usługa e-transwerówpolega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund. E-przelew to rozwiązanie stworzone specjalnie dla klientów banków, które na chwilę obecną nie oferują jeszcze funkcjonalności e-transferu. Dzięki autorskim rozwiązaniom opracowanym przez Dotpay, również posiadacze tych banków mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy.altBLIK to innowacyjne rozwiązanie w zakresie płatności mobilnych, stworzone przez Polski Standard Płatności Sp. z o.o. Umożliwia dokonania płatności szybkim przelewem za pomocą jednego kliknięcia. Wystarczy tylko potwierdzenie płatności kodem wygenerowanym przez aplikacje bankową. Do wykonania całego procesu wystarczy najprostszy smartfon i aplikacja mobilna banku.

altWychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie ufają nowoczesnym formom płatności, wolą korzystać z gotówki, jak również preferują bardziej anonimowe formy dokonywania wpłaty, udostępniamy odpowiednie sposoby płatności. Za towary zamówione w naszym sklepie płatności gotówkowych można dokonać w stacjonarnych, naziemnych punktach. Możesz wybrać jeden z tysięcy punktów sieci: Placówki Poczty Polskiej, sklepy Żabka, Kantor Polski, oraz punkty oznaczone znakiem VIA Moje Rachunki. (Możliwość takiej płatności wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości około 2-2,5 zł) 

altRaty online to formy płatności pozwalające uzyskać szybką pożyczkę. Umożliwiamy Państwu bezpośredni dostęp do banku i wystąpienie o kredyt bankowy.. Proces kredytowy przebiega online, bez wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani zaświadczeń o zarobkach. Zakres kwot, dla których kupujący może otrzymać pożyczkę to 300 zł – 20 000 zł, a okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat. Wśród oferowanych przez Dotpay systemów ratalnych są:

 • erata – raty z Dotpay (współpraca z Alior Bank),
 • mRaty (współpraca z mBank).

Przejdź do strony głównej

Polecamy

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.